Hotel

Pokud České Švýcarsko, tak ve Švýcarském domě! Do 31.05.2023 využijte ubytovací voucher a uspořte 300,- Kč/osobu/noc (https://pomahej.ceskesvycarsko.cz/

Hotel Švýcarský dům, nedaleko Děčínského Sněžníku, nabízí apartmány (prostorné GRAND a menší ECONOMY) s vlastním sociálním zařízením (některé s balkonem) a dvoulůžkové pokoje stejného standardu. Apartmány disponují obývacím pokojem a ložnicí s možností 2 až 5 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny wi-fi připojením. Internet je možné využívat po celém hotelu zdarma.

Ceník ubytování, platí min. pro 2 noci, mimo svátečních pobytů (velikonoce, Silvestr..), kdy min. pobyt činí 4 noci

Pokoje  STANDARD se sprchou nebo vanou, WC, TV, wi-fi, (ceny v Kč za pokoj vč. snídaně pro 2 osoby)

Dvoulůžkový pokoj GRAND (2 oddělené postele)
   2.500,-
 Apartmán GRAND (obývací pokoj + ložnice s manželskou postelí), přistýlka možná    2.700,-
Apartmán GRAND s balkonem (obývací pokoj + ložnice s manželskou postelí)    2.850,-

Pokoje ECONOMY se sprchou, WC,  TV, wi-fi, (ceny v Kč za pokoj včetně snídaně)

Dvoulůžkový pokoj (manželská postel nebo oddělené postele)
    2.100,-
Apartmán s balkonem (obývací pokoj + ložnice s manželskou postelí), přistýlka možná
     2.450,-
 Přistýlka – dítě/dospělá osoba  750,-/850,-

Pokud je pokoj obsazen jednou osobou, činí cena 70% standardní ceny.

Parkování jak u hotelu, tak u penzionu zdarma. Pro náročnější klienty máme i  garážové stání za poplatek. V hotelu nabízíme možnost objednání výborného jídla, a to buď formou polopenze, nebo plné penze. Těšit se můžete nejen na domácí kuchyni, ale také na hotová jídla, saláty, speciality a moučníky.

Mezi další hotelové služby patří řada dětských atrakcí a sportovních aktivit. Na víceúčelovém hřišti si můžete zahrát tenis, volejbal, nohejbal či badminton. Zprostředkujeme přistavení a zapůjčení jízdních kol. Pro kompletní odpočinek vám zprostředkujeme také masáže, projížďku na koních nebo možnost adrenalinového sjezdu na koloběžce z vrcholu Sněžník.

Kapacita hotelu je 30 lůžek, penzionu 19 lůžek. Za příplatek je možné ubytování i na 1 jednu noc. Případné dotazy či přání vám rádi zodpovíme přes e-mail či po telefonu.

Check-in: 14.00 – 19.00 h

Check-out: do 10.00 h

Rezervaci ubytování lze provést pomocí kontaktního formuláře v záložce „REZERVACE UBYTOVÁNÍ“. Naší odpověď obdržíte nejpozději během 24 hodin. Objednávejte ubytování napřímo a obdržíte nejvýhodnější cenu.

Fotografie: