Hotel

Ubytování opět možné. Antigenní test v případě nutnosti zajistíme při příjezdu zdarma.

Pokud České Švýcarsko, tak ve Švýcarském domě (ve 2020 nově rekonstruované pokoje)

Hotel Švýcarský dům, nedaleko Děčínského Sněžníku, nabízí apartmány (prostorné GRAND a menší ECONOMY) s vlastním sociálním zařízením (některé s balkonem) a dvoulůžkové pokoje stejného standardu. Apartmány disponují obývacím pokojem a ložnicí s možností 2 až 5 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny wi-fi připojením. Internet je možné využívat po celém hotelu zdarma.

Ceník ubytování, platí min. pro 2 noci, mimo svátečních pobytů (velikonoce, Silvestr..)

Pokoje  STANDARD se sprchou nebo vanou, WC, TV, wi-fi, (ceny v Kč za pokoj vč. snídaně)

Dvoulůžkový pokoj GRAND (2 oddělené postele)
 1.950,-
 Apartmán GRAND (obývací pokoj + ložnice s manželskou postelí), přistýlka možná 2.150,-
Apartmán GRAND s balkonem (obývací pokoj + ložnice s manželskou postelí) 2.350,-

Pokoje ECONOMY se sprchou, WC,  TV, wi-fi, (ceny v Kč za pokoj včetně snídaně)

Dvoulůžkový pokoj (manželská postel nebo oddělené postele)
 1.650,-
Apartmán s balkonem (obývací pokoj + ložnice s manželskou postelí), přistýlka možná
 2.000,-
 Přistýlka  550,-

Parkování jak u hotelu, tak u penzionu zdarma. Pro náročnější klienty máme i  garážové stání za poplatek. V hotelu nabízíme možnost objednání výborného jídla, a to buď formou polopenze, nebo plné penze. Těšit se můžete nejen na domácí kuchyni, ale také na hotová jídla, saláty, speciality a moučníky.

Mezi další hotelové služby patří řada dětských atrakcí a sportovních aktivit. Na víceúčelovém hřišti si můžete zahrát tenis, volejbal, nohejbal či badminton. Zprostředkujeme přistavení a zapůjčení jízdních kol. Pro kompletní odpočinek vám zprostředkujeme také masáže, projížďku na koních nebo možnost adrenalinového sjezdu na koloběžce z vrcholu Sněžník.

Kapacita hotelu je 30 lůžek, penzionu 19 lůžek. Za příplatek je možné ubytování i na 1 jednu noc. Případné dotazy či přání vám rádi zodpovíme přes e-mail či po telefonu.

Check-in: 14.00 – 19.00 h

Check-out: do 10.00 h

Rezervaci ubytování lze provést pomocí kontaktního formuláře v záložce „REZERVACE UBYTOVÁNÍ“. Naší odpověď obdržíte nejpozději během 24 hodin. Objednávejte ubytování napřímo a obdržíte nejvýhodnější cenu.

Fotografie: