Hotel

Hotel Švýcarský dům, nedaleko Děčínského Sněžníku, nabízí 5 prostorných apartmánů s vlastním sociálním zařízením a 6 dvoulůžkových pokojů též s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi připojením. Internet je možné využívat po celém hotelu zdarma. Všech pět apartmánů disponuje obývacím pokojem a ložnicí s možností 2 až 5 lůžek.

Hotel – Ceník ubytování mimo silvestrovských pobytů (min. 2 noci)

Apartmán ECONOMY se sprchou a toaletou, ceny vč. snídaně

Dvoulůžkový pokoj – noc na osobu
750,- Kč
Dvoulůžkový pokoj – přistýlka – noc na osobu 500,- Kč
Jednolůžkový pokoj/osoba 990,- Kč

Pokoj ECONOMY se sprchou a toaletou, vč. snídaně

Dvoulůžkový pokoj – noc na osobu
650,- Kč
Dvoulůžkový pokoj – přistýlka – noc na osobu
500,- Kč
Jednolůžkový pokoj/osoba 900,- Kč

Zajištěné je také zdarma parkování vozu jak u hotelu , tak u penzionu. Pro náročnější klienty je připraveno garážové stání za poplatek. V hotelu nabízíme možnost objednání výborného jídla, a to buď formou polopenze, nebo plné penze. Těšit se můžete nejen na domácí kuchyni, ale také na hotová jídla, saláty, speciality a moučníky.

Mezi další hotelové služby patří řada dětských atrakcí a sportovních aktivit. Na víceúčelovém hřišti si můžete zahrát tenis, volejbal, nohejbal či badminton. K zapůjčení nabízíme v omezeném počtu i kola a běžky. Pro kompletní odpočinek vám zprostředkujeme masáže, projížďku na koních nebo možnost adrenalinového sjezdu na koloběžce z vrcholu Sněžník.

Kapacita hotelu je 30 lůžek, penzionu 19 lůžek. Za příplatek je možné ubytování i na 1 jednu noc. Případné dotazy či přání vám rádi zodpovíme přes e-mail či po telefonu.

Rezervaci ubytování lze provést pomocí kontaktního formuláře v záložce „REZERVACE UBYTOVÁNÍ“. Naší odpověď obdržíte nejpozději během 24 hodin. Objednávejte ubytování napřímo a obdržíte nejvýhodnější cenu.

Fotografie: