Hotel a penzion Švýcarský dům

Hotel a penzion Švýcarský dům

Firemní akce

FIREMNÍ AKCE

Připravte pro své zaměstnance nezapomenutelných pár dní uprostřed krás Českého Švýcarska v hotelu a penzionu Švýcarský dům nedaleko kamenné rozhledny Děčínský Sněžník. Upevňování vztahů na pracovišti je velmi důležité pro spokojenost zaměstnanců. Teambuildingové akce vnesou do pracovního kolektivu nový elán a svěžest. Zajistíme vám příjemné ubytování ve jedno i čtyřlůžkových pokojích a apartmánech a nabídneme řadu sportovních aktivit. Na víceúčelovém hřišti můžete pořádat turnaje v tenise, volejbale, nohejbale i badmintonu.

Po náročném pracovním týdnu jistě všichni ocení nejeden turistický výšlap. Výletních cílů je v okolí mnoho. Vydat se můžete například na Labské pískovce, Tiské Stěny nebo na vrchol největší stolové hory v Čechách Sněžník, z jehož rozhledny si užijete doslova dechberoucí výhled do Českého i Saského Švýcarska a taktéž uvidíte krásné partie České středohoří, Krušných a Lužických hor.

Pro nezapomenutelný zážitek vám můžeme zajistit i sjezd z vrcholu Sněžníku na koloběžkách, plavbu na raftech, kánoích či paddleboardech nádherným labským kaňonem, výlez ferraty, dobrodružné a zábavné programy a další.

Teambuildingovou akci je možno zpříjemnit projížďkou na koních, masážemi a posezením v odděleném salónku. Pro večerní zábavu můžeme zajistit také posezení s hudbou na terase a s venkovním grilováním. Překrásná příroda, nespočet sportovních aktivit, výtečné jídlo a ubytování za přijatelnou cenu, to vše vám můžeme nabídnout v hotelu a penzionu Švýcarský dům. Na vás je jen přijet s dobrou náladou a odjet s ještě lepší.

POPTÁVKA