Penzion

Ubytování opět možné. Antigenní test v případě nutnosti zajistíme při příjezdu zdarma.

Když České Švýcarsko, tak ve Švýcarském domě…

Penzion Švýcarský dům se nachází přímo naproti hotelu Švýcarský dům. Nabízí jedno-, dvou- a čtyřlůžkové moderně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízení, TV a wi-fi připojením zdarma.

V přízemí  je hostům k dispozici společná kuchyňka (varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, sada nádobí) s osmi místy k sezení a ve II. patře klubovna s deseti místy k sezení.

Ceník ubytování (platí min. pro 2 noci, mimo svátečních pobytů – velikonoce, Silvestr…)

Pokoje STANDARD se sprchou, WC, TV, wi-fi, ceny bez snídaně
Jednolůžkový pokoj – noc/pokoj 650,- Kč
Dvoulůžkový pokoj – noc/pokoj 1.200,- Kč
Rodinný pokoj pro 4 osoby, se dvěma ložnicemi,  (noc/apartmán) 2.100,- Kč
Rodinný apartmán pro 4 osoby, se dvěma ložnicemi a samostatnou kuchyňkou s jídelním stolem (noc/apartmán) 2.350,- Kč

Za příplatek 20% je možné ubytování i na jednu noc.

Parkování vozů u penzionu je zdarma. Pro náročnější klienty je možno za poplatek zajistit garážové stání.

V protilehlém hotelu Švýcarský dům  nabízíme po předchozí dohodě možnost objednání snídaně za cenu 140,- Kč (pro děti do 12 let je cena snídaně 70,- Kč).

Na víceúčelovém hřišti si můžete zahrát tenis, volejbal, nohejbal či badminton. Zprostředkujeme přistavení a zapůjčení jízdních kol. Pro kompletní odpočinek vám zprostředkujeme masáže nebo adrenalinový sjezd na koloběžce z vrcholu Sněžník.

Kapacita penzionu je 19 lůžek, v protilehlém hotelu je kapacita 30 lůžek. Případné dotazy či přání vám rádi zodpovíme přes e-mail či po telefonu.

Check-in: od 14.00 – 19.00 hodin

Check-out: do 10.00 hodin

Pokud v době Vašeho příjezdu již nebude recepce obsazena, můžeme Váš klíč (čip) od pokoje uložit v trezoru na klíče, který se nachází u vchodu do penzionu (přístupový kód na vyžádání zašleme).

Rezervaci ubytování lze provést pomocí kontaktního formuláře v záložce „REZERVACE UBYTOVÁNÍ“. Naší odpověď obdržíte nejpozději během 24 hodin. Objednávejte ubytování na přímo a obdržíte nejvýhodnější cenu.

Fotografie: