Penzion

(v roce 2016 rekonstruované a nově vybavené pokoje)

Ceník ubytování (min. 2 noci)

Penzion Švýcarský dům se nachází přímo naproti hotelu Švýcarský dům. Nabízí osm nově rekonstruovaných pokojů s vlastním sociálním zařízení, TV s plochou obrazovkou a wi-fi připojení zdarma. Snídani (příp. polopenzi nebo plnou penzi) možné po dohodě zajistit v protilehlém hotelu.

Pokoje STANDARD se sprchou, toaletou, TV+SAT, wi-fi, ceny bez snídaně
Jednolůžkový pokoj – noc na osobu 850,- Kč
Dvoulůžkový pokoj – noc na osobu 600,- Kč
Rodinný apartmán pro 4 osoby, se dvěma ložnicemi,  (noc/apartmán) 2200,- Kč
Rodinný apartmán pro 4 osoby, se dvěma ložnicemi a kuch. koutem, (noc/apartmán) 2400,- Kč

Parkování vozů u penzionu je zdarma. Pro náročnější klienty je připraveno garážové stání za poplatek. V protilehlém hotelu nabízíme možnost objednání výborného jídla, a to buď formou polopenze, nebo plné penze. Těšit se můžete nejen na domácí kuchyni, ale také na hotová jídla, saláty, speciality a moučníky.

Na víceúčelovém hřišti si můžete zahrát tenis, volejbal, nohejbal či badminton. K zapůjčení nabízíme v omezeném počtu i kola a běžky. Pro kompletní odpočinek vám zprostředkujeme masáže, projížďku na koních nebo možnost adrenalinového sjezdu na koloběžce z vrcholu Sněžník.
Kapacita penzionu je 19 lůžek, v protilehlém hotelu je kapacita 30 lůžek. Za příplatek je možné ubytování i na 1 jednu noc. Případné dotazy či přání vám rádi zodpovíme přes e-mail či po telefonu.

Pokud v době Vašeho příjezdu (tj. po 18 hodině) již nebude recepce obsazena, můžeme Váš klíč (čip) od pokoje uložit v trezoru na klíče, který se nachází u vchodu do penzionu (přístupový kód na vyžádání zašleme).

Rezervaci ubytování lze provést pomocí kontaktního formuláře v záložce „REZERVACE UBYTOVÁNÍ“. Naší odpověď obdržíte nejpozději během 24 hodin. Objednávejte ubytování napřímo a obdržíte nejvýhodnější cenu.