O nás

Hotel a penzion Švýcarský dům se nacházejí v obci Sněžník, ležící v malebné krajině severních Čech a vzdálené jen několik kilometrů od města Děčín, jehož okolí je známo svými přírodními i kulturními zajímavostmi. Příkladem zdejší krásné přírody je například Národní park České Švýcarsko nebo chráněná krajinná oblast Labských pískovců. Z Děčína je velmi blízko do krajského města Ústí nad Labem, do kterého se dostanete zhruba po 24 km.

V našem hotelu a penzionu si zakládáme na spokojenosti našich hostů a nabízíme Vám proto k dispozici ubytování ve dvou cenových kategoriích:
Pokoje ECONOMY v původním hotelu z roku 1902: Celkem 11 pokojů, z toho 6 dvoulůžkových a 5 prostorných apartmánů pro 2-5 osob (všechny pokoje s příslušenstvím, Wi-Fi, SAT-TV).
Pokoje STANDARD v pensionu, rekonstruované v roce 2016: Celkem 8 pokojů pro 1-4 osoby (všechny pokoje s příslušenstvím, Wi-Fi, plochá obrazovka, SAT-TV).

Ke spokojenosti hosta velkou měrou přispívá dobré jídlo. Budeme tedy rádi, když ochutnáte naši výbornou domácí kuchyni. Po dobu letních měsíců pro Vás navíc máme připravenou možnost grilování na terase.

Hotel a penzion Švýcarský dům jsou ideálním místem pro klidné a nerušené rodinné či firemní setkání.
Okolní příroda přímo vybízí k turistice a díky vyznačeným stezkám je taktéž vhodná pro cyklistiku, v zimě je možné využít běžecké trasy. Na své si zde přijdou i milovníci houbaření.

Hotel a penzion Švýcarský dům čekají jen na Vás. Těšíme se na Vaši návštěvu.